Fotele z funckją tilt

Fotele z funckją tilt

Lis 16

Fotele z funckją tilt

Fotele z funckją tilt

Jesteś na dobrej drodze, aby zakupić nowy fotel biurowy? Masz już nawet upatrzony model, który będzie Ci odpowiadał? Jeśli tak, to przed zakupem warto się upewnić, czy dysponuje on kilkoma przydatnymi rozwiązaniami. O ich zaletach przekonasz się już pierwszego dnia użytkowania. Jedną z takich opcji jest mechanizm tilt. Fotele obrotowe firmy Nowy Styl, takie jak np. Orlando, wyposażone są w taką funkcję. Do czego ona służy, jakie są jej zalety i dlaczego należy wybierać fotele i krzesła, z mechanizmem tilt?

W skrócie wyjaśniając, tilt odpowiada za bardzo ciekawą funkcję, jaką jest możliwość bujania się. Dokładnie tak. Twój fotel może zamienić się w praktyczny i bardzo wygodny bujak, kołysząc się do przodu i do tyłu. Wbudowane w siedzisko łożysko o specjalnej konstrukcji, pozwala na zachowanie płynności ruchu, a funkcja tilt służy również temu, aby określić maksymalne wychylenie i zasięg kołysania. Dlaczego fotele Nowy Styl z funkcją tilt są tak chętnie kupowane? Przede wszystkim, opracowanie i stosowanie funkcji tilt ma służyć temu, aby ułatwić wypoczynek podczas pracy przy komputerze. Pozostawanie przez wiele godzin w tej samej pozycji może prowadzić do zmęczenia mięśni i znużenia. Fotel wyposażony w tę funkcję, bardzo ułatwia zmianę położenia rąk i nóg, dając idealną okazję do tego, aby mogły nieco odpocząć.

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z tą funkcją, powinieneś się zainteresować tym, jak odbywa się sterowanie. Do określenia zasięgu wychylenia, w dolnej części krzesła Orlando Nowy Styl, umieszczone jest pokrętło. Z jego pomocą można wyregulować wychylenia oraz intensywność kołysania się na krześle. Teoretycznie, różnice w cenie pomiędzy fotelami obrotowymi z funkcją tilt i bez niej, nie są duże. W praktyce, niemal wszyscy liczący się producenci stosują tę funkcję w standardzie, w większości swoich produktów. Nowy Styl jest natomiast w czołówce producentów foteli biurowych, należących do jednych z najchętniej kupowanych na rynku – zarówno do firm, jak i biur prowadzonych w domu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *