Krzesło do poczekalni

Krzesło do poczekalni

Lis 16
Krzesło do poczekalni

Krzesło do poczekalni

Krzesło do poczekalni

Jedną z wizytówek każdej firmy jest pomieszczenie, w którym klienci oczekują na swoją kolej załatwienia sprawy. Pomieszczenia te nazywają się poczekalnią lub recepcją. Aby tym osobom umilić czas oczekiwania, należy wyposażyć je w wygodne krzesła lub ławki. Nowy Styl, polski producent mebl biurowych, przygotował bardzo ciekawą propozycję dla każdego, kto poszukuje produków dobrej jakości, trwałych, kolorowych, oferowanych w dużym wyborze, a jednocześnie dostępnych w przystępnej cenie. Takim osobom polecamy właśnie krzesło ISO.

Jest to jedno z lepiej sprzedających się krzeseł firmy Nowy Styl. Dlaczego cieszy się taką popularnością? Powodów jest kilka. Przede wszystkim trwałość. Krzesło zostało zbudowane na wytrzymałym, metalowym stelażu malowanym proszkowo na kolor czarny. Do niego przymocowane zostało siedzisko. Duże i wygodne, tapicerowane kolorowymi materiałami i wypełnione pianką o dużej gęstości. Równie wygodne oparcie, zapewnia dobrą ergonomię i wygodę siedzenia, przy stosunkowo niewielkiej cenie zakupu. Krzesła ISO z firmy Nowy Styl można zamawiać w wersji ściśle dopasowanej do swoich potrzeb. I tak, klienci mogą wskazywać kolory materiałów tapicerskich, faktury, grubość. Pozwala to bardzo dobrze dopasować ich wygląd do aktualnego wyglądu recepcji lub poczekalni, uzyskując w ten sposób spójność.

Krzesła ISO mają jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. Kiedy nie są używane, mogą być przechowywane nie zabierając cennego miejsca w twojej firmie. Ich budowa pozwala na łatwe sztaplowanie. Polega to na umieszczeniu jednego krzesła na drugim, układając je w praktycze stosy. Jednocześnie, taki spsób przechowywanie nie grozi uszkodzeniem fotela i zapewnia stabilność każdego ze stosików. Waga krzesła, wynosząca około 2,5 do 3 kg również nie jest szczególnie duża, przez co krzesła są w miarę tanie w transporcie, a ich przenoszenie z miejsca na miejsce również nie powinno nikomu sprawiać najmniejszych problemów. Zakup krzesła ISO, z pewnością docenią klienci, często przebywający w poczekalni, którym zaoferujesz komfortowe warunki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *