Regulacja podłokietników

Regulacja podłokietników

Lis 16
Regulacja podłokietników

Regulacja podłokietników

Regulacja podłokietników

Krzesła biurowe i fotele obrotowe stanowią jedno z najważniejszych wyposażeń naszego miejsca pracy. Z tego powodu, nie powinnismy zbyt pochopnie ich kupować, kierując się wyłącznie wyglądem oraz ceną. Jest kilka innych czynników, które powinny być decydujące, jeśli chodzi o to, na jaki model krzesła się zdecydujesz. Zakładając, że pozostajesz przy polskiej jakości, oferowanej na przykład przez firmę Nowy Styl, to w dużej ilości krzeseł masz do wyboru opcję regulowanej wysokości podłokietników. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie podczas pracy przy komputerze. Krzesła obrotowe, które taką opcję posiadają to na przykład model Prestige.

Dlaczego Nowy Styl tak promuje regulację podłokietników? Przede wszystkim dlatego, że jest to bardzo korzystne dla naszeego zdrowia. Z pewnością wielokrotnie odczuwałeś bóle, zdrętwienie i zmęczenie, kiedy miałeś przez kilka godzin siedzieć na niewygodnym krześle. Twoje ręce, nie mając podparcia na odpowiedniej wysokości. Ręce zgięte w nienaturalnej pozycji, pozostawione tak przez kilka godzin, mogą generować w przyszłości pewne problemy – między innymi z krążeniem.

Nowy Styl w swoich fotelach stosuje kilka różnych modeli regulacji podłokietników. Mogą się różnić między sobą, w zależności od wybranego modelu i ceny. I tak, na przykładzie wcześniej wspomnianego fotela Nowy Styl Prestige, regulacja odbywa się poprzez wciśnięcie przycisku, umieszczonego na bocznej stronie podłokietnika. Wielostopniowa regulacja wysokości, pozwala na szybkie i dokładne ustawienie każdego podłokietnika, niezależnie od siebie, na takiej samej wysokości. W droższych modelach foteli Nowy Styl, regulacja może odbywać się płynnie, za pomocą wbudowanych w fotel podnośników hydraulicznych lub gazowych. Wtedy również można sterować podłokietnikami niezależnie od siebie. Nasza wskazówka – nie warto ryzykować z zakupem tańszych foteli, nie mających regulacji podłokietników. Niewielka różnica w cenie z pewnością nie zrekompensuje komfortu pracy i wygody siedzenia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *