Sztaplowanie krzeseł Beta

Sztaplowanie krzeseł Beta

Lis 16
Sztaplowanie krzeseł Beta

Sztaplowanie krzeseł Beta

Sztaplowanie krzeseł Beta

Przebywając często w różnego rodzaju firmach i urzędach, można zauważyć pewną wspólną cechę takich miejsc. Jest nią krzesło Beta, produkowane przez firmę Nowy Styl. Jest to naszym zdaniem jedno z najczęściej kupowanych krzeseł biurowych, z przeznaczeniem do poczekalni lub recepcji. Krzesło ma charakterystyczny kształt i budowę. Składa się na nią mocny, metalowy i chromowany stelaż, do którego przymocowane zostały siedziska z tworzywa sztucznego. Każde siedzisko to jeden element, zintegrowany z oparciem. Nowy Styl posiada własny, opatentowany kształt fotela beta, dzięki czemu mamy pewność, że kupując taki właśnie model, nabywamy oryginalny produkt sprawdzonego producenta. Fotele beta, których twórcą jest Nowy Styl mają wiele zalet. Pierwsza z nich to niewielka waga. Dzięki temu fotele są łatwe w transporcie, przenoszeniu i produkcji. Po drugie, do produkcji tychże foteli stosuje się wysokiej jakości materiały. Stal i tworzywa o dużej elastyczności i wytrzymałości. Dzięki temu, każdy fotel może przenosić obciążenie do 130 kg, bez ryzyka o to, że może się uszkodzić lub odkształcić.

Ale to co najważniejszego fotele beta mają do zaproponowania, to bardzo łatwa możliwość ich przechowywania. Na pewno słyszałeś wcześniej o czymś takim, jak sztaplowanie. To jedna z popularnych metod na przechowywanie krzeseł. Nowy Styl wiedząc, jakie funkcje będzie pełniło krzesło beta – czyli że może być wykorzystywane jako krzesło konferencyjne i że firmy będą kupować go w dużych ilościach, zadbało o stworzenie takiego projektu, który pozwoli na umieszczanie krzeseł jedno na drugim. W ten sposób można wyraźnie zaoszczędzić miejsce i zachować ład oraz porządek wszędzie tam, gdzie najbardziej nam zależy.

Kto powinien zdecydować się na sztaplowane krzesła Beta z firmy Nowy Styl? Przede wszystkim ci klienci, którzy często rozkładają i składają krzesła, przygotowując np. salę konferencyjną. Inny powód do wybrania tego modelu krzesła, to możliwość spięcia ich razem. Wówczas pojedyncze krzesła zamieniają się w kilkuosobową ławkę, łatwą w przesuwaniu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *