Jak złożyć krzesło obrotowe

Jak złożyć krzesło obrotowe

Lis 16
Jak złożyć krzesło obrotowe

Jak złożyć krzesło obrotowe

Jak złożyć krzesło obrotowe

Spodobało ci się biurowe krzesło obrotowe z firmy Nowy Styl? Strzelając w ciemno, jesteśmy pewni że wybrałeś model Perfect. Dlaczego właśnie ten? Ponieważ jest ono uniwersalne, sprzedawane w dobrej cenie, a do tego można je kupić w jednym z wielu modnych kolorów. Znakomicie sprawdza się w roli krzesła domowego, jak i używanego w twojej firmie. Być może przesyłka z krzesłem już do ciebie dotarła. Musisz wiedzieć, że Nowy Styl, tak jak wszystkie inne firmy produkujące meble biurowe, dostarcza swoje krzesła w postaci do samodzielnego złożenia. Dlaczego? Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa transportu, jak również logistyką. Fotel rozłożony na części, można spakować do mniejszego kartonu. Dzięki temu koszt dostawy jest niższy, elementy ściśle do siebie przylegają i zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia. Oczywiście, przy większych dostawach, Nowy Styl daje możliwość zamówienia foteli już złożonych, gotowych do użytku. Wówczas jednak dostawa jest realizowana własnym środkiem transportu.

Wracając jednak do twojej przesyłki z fotelem Perfect Nowy Styl, po odpakowaniu kartonu, dostrzeżesz w nim kilka elementów. Te najważniejsze to pięcioramienna podstawa, komplet kółek, sprężyna gazowa – teleskop, siedzisko, oparcie, podłokietniki, a także łączniki, śrubki i dodatkowe wyposażenie. W każdym kartonie z fotelem Nowy Styl, znajduje się również szczegółowa instrukcja, określająca sposób oraz kolejność montażu. Należy przestrzegać zawartych w niej wskazówek i porad, dzięki którym montaż można wykonać zdecydowanie szybciej, sprawniej i narażając się na mniejszą liczbę problemów.

Zazwyczaj producent Nowy Styl zaleca, aby montaż rozpoczynać od elementów, znajdujących się na samym dole krzesła. W tym celu wciskamy kółeczka w pięcioramienną podstawę, wyposażoną w niezbędne otwory, a następnie w podstawie mocujemy sprężynę gazową. Do jej górnej części zostanie wówczas przymocowane siedzisko, a do niego oparcie i podłokietniki. Wszystkie elementy są skręcane śrubami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *